Så er vi endelig tilbage med fysiske lektioner!

Af William Michaelsen i Nyheder

Vi har ikke set jer siden december, og nu er vi altså for alvor begyndt at savne jer i vores hyggelige lokaler! Derfor blev nyheden om den delvise genåbning modtaget med kyshånd, da det betyder, at vi igen kan undervise vores elever ansigt-til-ansigt fra d. 01. marts.

Imens lokalerne har været lukkede, har vi heldigvis selv kunnet bruge lejligheden til at øve os :-) Herunder kan du se guitarskolens grundlægger, Morten, give sig selv en udfordring – og komme ret godt i mål:-)

Zoom og/eller video er stadig en mulighed

Skulle nogen stadig ønske at fortsætte lidt endnu med Zoom- eller videolektioner, er det selvfølgelig også muligt. Det aftaler man bare individuelt med os på kontoret. Find vores kontaktoplysninger i bunden af siden.